Okresní přebor dorost

8. kolo 10.10.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
10.10.2020 10:15 AFK Semice (3) Loučeň-Budiměřice (6) 6 : 1
10.10.2020 10:15 TJ Pátek (2) Sokol Stratov (16) 0 : 11
10.10.2020 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (15) TJ Křinec (9) ---
10.10.2020 10:15 Sadská/Tatce (1) SK Městec Králové (8) 1 : 11
10.10.2020 10:15 SK Sokoleč (14) FK Litol mládež (10) 1 : 1
10.10.2020 10:15 Slovan Poděbrady (4) Cidlinská FA (5) 0 : 0
11.10.2020 10:15 Straky/Struhy (7) TJ Hrubý Jeseník (12) 4 : 2
11.10.2020 10:15 Slovan Lysá n.L. (13) Sokol Nepolisy. (11) 0 : 0

7. kolo 03.10.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
03.10.2020 10:15 Slovan Poděbrady (4) Straky/Struhy (7) 3 : 2
03.10.2020 10:15 SK Městec Králové (8) VOLNO - VOLNÝ LOS (15) ---
03.10.2020 10:15 Sokol Nepolisy. (11) TJ Hrubý Jeseník (12) 2 : 2
03.10.2020 10:15 Sokol Stratov (16) Sadská/Tatce (1) 0 : 2
03.10.2020 10:15 TJ Křinec (9) SK Sokoleč (14) 1 : 5
03.10.2020 10:15 Cidlinská FA (5) AFK Semice (3) 0 : 6
04.10.2020 10:15 FK Litol mládež (10) Slovan Lysá n.L. (13) 0 : 0
04.10.2020 10:15 Loučeň-Budiměřice (6) TJ Pátek (2) 9 : 0

6. kolo 26.09.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
26.09.2020 10:15 Sadská/Tatce (1) Loučeň-Budiměřice (6) 1 : 3
26.09.2020 10:15 TJ Pátek (2) Cidlinská FA (5) 1 : 5
26.09.2020 10:15 SK Sokoleč (14) SK Městec Králové (8) Nezahájeno
26.09.2020 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (15) Sokol Stratov (16) ---
26.09.2020 10:15 AFK Semice (3) Slovan Poděbrady (4) Nezahájeno
26.09.2020 10:15 TJ Hrubý Jeseník (12) FK Litol mládež (10) 2 : 2
27.09.2020 10:15 Straky/Struhy (7) Sokol Nepolisy. (11) 10 : 0
27.09.2020 10:15 Slovan Lysá n.L. (13) TJ Křinec (9) 0 : 0
30.09.2020 17:00 SK Sokoleč (14) SK Městec Králové (8) -- : --

5. kolo 19.09.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
19.09.2020 10:15 Cidlinská FA (5) Sadská/Tatce (1) 2 : 2
19.09.2020 10:15 TJ Křinec (9) TJ Hrubý Jeseník (12) 1 : 2
19.09.2020 10:15 Sokol Stratov (16) SK Sokoleč (14) 1 : 2
19.09.2020 10:15 Slovan Poděbrady (4) TJ Pátek (2) 3 : 0
19.09.2020 10:15 SK Městec Králové (8) Slovan Lysá n.L. (13) 0 : 0
19.09.2020 10:15 AFK Semice (3) Straky/Struhy (7) 3 : 1
20.09.2020 10:15 Loučeň-Budiměřice (6) VOLNO - VOLNÝ LOS (15) ---
20.09.2020 10:15 FK Litol mládež (10) Sokol Nepolisy. (11) 3 : 2

4. kolo 12.09.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
12.09.2020 10:15 TJ Hrubý Jeseník (12) SK Městec Králové (8) 0 : 4
12.09.2020 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (15) Cidlinská FA (5) ---
12.09.2020 10:15 Sadská/Tatce (1) Slovan Poděbrady (4) 4 : 0
12.09.2020 10:15 SK Sokoleč (14) Loučeň-Budiměřice (6) 2 : 1
13.09.2020 10:15 Sokol Nepolisy. (11) TJ Křinec (9) 0 : 10
13.09.2020 10:15 Straky/Struhy (7) FK Litol mládež (10) 0 : 4
13.09.2020 10:15 Slovan Lysá n.L. (13) Sokol Stratov (16) 0 : 0
28.09.2020 17:30 TJ Pátek (2) AFK Semice (3) -- : --

3. kolo 05.09.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
05.09.2020 10:15 TJ Pátek (2) Straky/Struhy (7) 2 : 19
05.09.2020 10:15 Slovan Poděbrady (4) VOLNO - VOLNÝ LOS (15) ---
05.09.2020 10:15 SK Městec Králové (8) Sokol Nepolisy. (11) 5 : 0
05.09.2020 10:15 AFK Semice (3) Sadská/Tatce (1) 0 : 2
05.09.2020 10:15 Cidlinská FA (5) SK Sokoleč (14) 1 : 5
05.09.2020 10:15 TJ Křinec (9) FK Litol mládež (10) 2 : 9
05.09.2020 10:15 Sokol Stratov (16) TJ Hrubý Jeseník (12) 3 : 0
06.09.2020 10:15 Loučeň-Budiměřice (6) Slovan Lysá n.L. (13) 0 : 0

2. kolo 29.08.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
29.08.2020 10:15 Sadská/Tatce (1) TJ Pátek (2) 16 : 0
29.08.2020 10:15 SK Sokoleč (14) Slovan Poděbrady (4) 5 : 4
29.08.2020 10:15 TJ Hrubý Jeseník (12) Loučeň-Budiměřice (6) 1 : 3
29.08.2020 10:15 VOLNO - VOLNÝ LOS (15) AFK Semice (3) ---
30.08.2020 10:15 Straky/Struhy (7) TJ Křinec (9) 7 : 2
30.08.2020 10:15 FK Litol mládež (10) SK Městec Králové (8) 3 : 2
30.08.2020 14:00 Sokol Nepolisy. (11) Sokol Stratov (16) 0 : 0
09.09.2020 17:00 Slovan Lysá n.L. (13) Cidlinská FA (5) -- : --

1. kolo 22.08.2020 10:15

 
datum a čas domácí hosté skóre
22.08.2020 10:15 AFK Semice (3) SK Sokoleč (14) 4 : 2
22.08.2020 10:15 SK Městec Králové (8) TJ Křinec (9) 5 : 0
22.08.2020 10:15 TJ Pátek (2) VOLNO - VOLNÝ LOS (15) ---
22.08.2020 10:15 Sadská/Tatce (1) Straky/Struhy (7) 3 : 2
22.08.2020 10:15 Cidlinská FA (5) TJ Hrubý Jeseník (12) 3 : 1
23.08.2020 10:15 Loučeň-Budiměřice (6) Sokol Nepolisy. (11) 1 : 1
26.08.2020 18:00 Sokol Stratov (16) FK Litol mládež (10) 0 : 6
23.09.2020 17:00 Slovan Poděbrady (4) Slovan Lysá n.L. (13) -- : --

 

Kontakt

Tělovýchovná jednota Hrubý Jeseník, z. s. Hrubý Jeseník 1
Oskořínek
28932

IČ: 16577663
Číslo účtu: 14537191/0100
Předseda TJ:
Bc. Sodoma Roman - tel.: 723 832 359
Jednatel TJ:
Mgr. Oberhel Jaroslav - tel.: 606 421 824
tjhrjesenik@seznam.cz