Velikonoční víkend

01.04.2024 10:22

V sobotu vyrazilo mužstvo A do Sokolče:

Druhé jarní utkání jsme hráli venku proti Sokolči. Na rozdíl od minulého týdne jsem se musel vypořádat s absencí několika hráčů, což bylo obtížné. Hned v úvodu jsme mohli jít do vedení 2:0, ale soupeř nás trestal z protiútoku. Dokázali jsme vyrovnat, ale poté soupeř proměnil penaltu a gólman dostal další žlutou kartu, takže jsme hráli v deseti. Poločas skončil 2:2. Nabádal jsem kluky, aby bojovali a dali do toho vše. Druhý poločas byl vyrovnaný, Sokoleč dala třetí gól, ale poté šli i oni do deseti. Ze standardní situace se nám podařilo vyrovnat na 3:3. Poté jsme dostali po dvou žlutých další červenou kartu, soupeř v poslední minutě naštěstí neproměnil vyloženou gólovou šanci. Hlavní rozhodčí podle mého názoru nezvládl utkání na obou stranách. Vzhledem k průběhu utkání bod bereme. Teď se soustředíme na příští týden, kdy hrajeme derby s Křincem. Zhodnotil vedoucí mužstva Petr Sabol.

V neděli se utkalo na domácím hřišti Beso se soupeřem Sány/Opolany s výsledkem 8 : 0