První zápas mužstva A

01.04.2024 10:20

První jarní utkání k nám přijel tým z Krchleb. Vzhledem k pozici v tabulce jsme chtěli navázat na výsledky z podzimu. Na začátku utkání bylo vidět dost soubojů a nepřesností. Poté bych řekl, že se hra přelévala z jedné strany na druhou, kde jsme postupně měli více ze hry a byli odměněni po tečované střele kapitána Krchleb gólem. V druhém poločase přebral tým Krchleb iniciativu a byl určitě lepším týmem, kde po pár šancích nastřelil i tyč. Následně otevřeli hru, kde jsme mohli i my navýšit skóre. Nakonec na tabuli svítila 93 minuta a tím utkání skončilo naším nejtěsnějším výsledkem 1:0. Musím dodat, že za druhý poločas si určitě tým z Krchleb nezasloužil prohrát, rozhodně jsem pyšný na všechny své kluky za přístup a bojovnost. Zhodnotil vedoucí mužstva Petr Sabol